بیشتر افراد تمایلی به استفاده ازپیامک های تبلیغاتی ندارند و دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند .خطوط خدماتی امکان ارسال sms به تمامی خطوط حتی بلک لیست ها را دارند و برای تبدیل خط تبلیغاتی خود به خدماتی باید مراحلی را طی کنید، اصولا پیامک تبلیغاتی برای اشخاصی ارسال می شود که نسبت به آن ها شناختی نداریم ودسترسی به شماره تلفن آنها نداریم.برای ارسال پیامک تبلیغاتی از بانک اصناف ، ارسال از دکل ایرانسل ارسال از نقشه گوگل و …استفاده می کنند.

شما هم اگر پنل اس ام اس دارید قطعا با مشکل ارسال نشدن پیامک کدفعال سازی به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند روبه رو شده اید. برای رفع این مشکل می توانید خط تبلیغاتیتان را به خط خدماتی تبدیل کنید و به شماره موبایل‌های که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرد‌ه‌اند کداعتبارسنجی پیامکی از طریق سامانه پیامکی را بفرستید. برای مثال اگر فروشگاه دارید، با استفاده از پنل تبلیغاتی می توانید به اشخاصی که از فروشگاهتان خرید می کنند پیامک ارسال کنید و آنها را از تخفیف هایتان آگاه کنید.

سامانه پیامک تبلیغاتی

 

شما در صورت داشتن سامانه پیامک تبلیغاتی قطعا به مخاطبینی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند نمی توانید پیامک ارسال کنید. شاید این موضوع چندان اهمیتی برای شما نداشته باشد اما اگر پیامک شما کداعتبارسنجی برای تایید شماره موبایل و عضویت در اپ یا سایت باشد موضوع کاملا فرق می کند، تاخیر در ارسال پیامک موجب می شود افراد بسیاری از عضویت در اپلیکیشن شما پشیمان شوند ،از آنجا که کاربر شما پیامک تبلیغاتی را بسته است و هرچقدر روی دکمه ارسال کدفعال سازی کلیک می‌کند پیامک به دستش نمی‌رسد و در حالی که خسته شده است، اپلیکیشن شما را پاک می‌کند یا از سایت شما خارج می‌شود و رقیبتان را انتخاب می کند.

 

سامانه پیامک تبلیغاتی چیست

 

تبدیل خط به خط خدماتی اختصاصی

 

در صورتی که قصد دارید خطتان را به خط خدماتی تبدیل کنید، باید شرکت حقوقی یا اینماد داشته باشید و علاوه بر داشتن شرکت حقوقی ارائه تعهدنامه الزامی است.

 

چگونه از خط خدماتی استفاده می شود؟

 

به منظور استفاده از خطوط خدماتی ، پیامک شرکتتان به افرادی که شما را می‌شناسند و پیامک شما برایشان مهم است ارسال می شود.
شما می‌توانید برای ارسال یاداوری تمدید قرارداد (بیمه)، ارسال کدرهگیری مرسولات پستی(فروشگاه اینترنتی)، و تبریک روز تولد(فروشگاه)، پیامک‌ وب سرویس(کدفعال سازی)، اطلاع رسانی در مورد لغو کلاس(دانشگاه و مدارس) از خطوط خدماتی ما استفاده کنید.

 

سرعت خط خدماتی به چه عاملی بستگی دارد؟

 

سرعت خط خدماتی اشتراکی بستگی به توانایی اپراتورتان دارد که توانایی ارسال چندصد پیامک در ثانیه را داشته باشد.

 

آیا شماره خط خدماتی تغییر می کند؟

 

از خط ثابت برای شماره خدماتی استفاده می شود و تغییر نمی‌کند.بعضی از شرکت ها از چندین شماره خدماتی جایگزین استفاده می کنند تا در صورتی که هر یک از خطوط خدماتی دچار مشکلی شد،سریع امکان اضافه شدن شماره خدماتی جایگزین به پنل پیامک کاربران فراهم شود.

آیا از خطوط خدماتی می توان برای ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال کرد؟

 

با خطوط خدماتی نمی توان پیامک تبلیغاتی ارسال کرد زیرا این کار برخلاف قانون است و با استفاده از خط خدماتی فقط امکان ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی وجود دارد.

استفاده از خطوط خدماتی برای پیامک تبلیغاتی

 

نحوه دریافت خط خدماتی اختصاصی چگونه است؟

 

برای دریافت خطوط خدماتی اختصاصی باید در سربرگ شرکتتان فرم خدماتی اپراتور را به‌صورت تایپ شده پر کنید و تعهدنامه همراه با سفته را برای شرکت اراظه دهنده خدمات بفرستید تا آنها فرم را به اپراتور تحویل بدهند و به این ترتیب خط تبلیغاتی شما به خدماتی تبدیل خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا